Nowoczesne drzwi wewnętrzne

      Oferujemy Państwu nowoczesne drzwi wewnętrzne wykonane z naturalnego i najlepszego gatunkowo drewna i/lub szkła. Jeżeli poszukujecie Państwo prostych  a zarazem nowoczesnych drzwi drewnianych lub szklanych do domu lub mieszkania, które są zgodne z aktualnymi trendami architektonicznymi, nasza oferta powinna sprostać Państwa wymaganiom.

Konstrukcja drzwi wykonana jest z drewna iglastego, wypełniona użebrowaniem i oklejona obustronnie sklejką lub wodoodporną płytą MDF. Całość jest fornirowana okleiną naturalną (dąb, buk, jesion, olcha, czereśnia, sosna, mahoń, acajou, iroko lub innym gatunkiem drewna). Drzwi wykończone są lakierem w kolorze naturalnym lub barwione na dowolny kolor.

Drzwi wewnętrzne wykonujemy na wymiar, zarówno według projektu klienta jak i naszej gotowej galerii projektów. Ceny są negocjowane i ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju i projektu drzwi. Drzwi dowozimy we własnym zakresie i montujemy w domu/mieszkaniu klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią naszych realizacji. Gdyby przypadł Państwu do gustu wybrany projekt, podczas kontaktu prosimy o podanie nazwy/tytułu fotografii.

« 1 z 2 »
Wszystkie zdjęcia, grafiki i opisy prezentowane na stronie są własnością firmy "URBAŃSKI" - Piotr Urbański. Kopiowanie zabronione © 2019