Nowoczesne drzwi wewnętrzne

      Oferujemy Państwu nowoczesne drzwi wewnętrzne (pokojowe) wykonane z naturalnego i najlepszego gatunkowo drewna i/lub szkła. Jeżeli poszukujecie Państwo prostych  a zarazem nowoczesnych drzwi drewnianych lub szklanych do domu lub mieszkania, które są zgodne z aktualnymi trendami architektonicznymi, nasza oferta powinna sprostać Państwa wymaganiom.

Konstrukcja drzwi wykonana jest z drewna iglastego, wypełniona użebrowaniem i oklejona obustronnie sklejką lub wodoodporną płytą MDF. Całość jest fornirowana okleiną naturalną (dąb, buk, jesion, olcha, czereśnia, sosna, mahoń, acajou, iroko lub innym gatunkiem drewna). Drzwi wykończone są lakierem w kolorze naturalnym lub barwione na dowolny kolor.

Drzwi nietypowe

Oferujemy również wykonanie pod indywidualne zamówienie drzwi nietypowych (o niestandardowych wymiarach) zarówno wewnętrznych (pokojowych) oraz zewnętrznych (wejściowych). Drzwi które możemy wykonać to zarówno drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, z wstawkami, wzorami czy np. szkłem (również wzmocnionym) różnego rodzaju. Prosimy o kontakt w celu poznania szczegółów.

Ile kosztują drzwi od stolarza?

Drzwi wewnętrzne wykonujemy na wymiar, zarówno według projektu klienta jak i naszej gotowej galerii projektów. Ceny są negocjowane i ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju i projektu drzwi. Oczywiście, ze względu na to, iż nasze usługi wykonujemy indywidualnie, koszt będzie większy niż przy zakupie drzwi chociażby w sklepie budowlanym, jednakże drzwi naszej produkcji są o wiele wyższej jakości.

Koszt drzwi wykonanych na zamówienie przez stolarza nie jest stały. Wszystko podlega indywidualnej wycenie, gdyż każde zamówienie wymaga specyficznych materiałów (drewna) jak i elementów dodatkowych np. klamek czy szyb. Oczywiście w ostateczny koszt wliczone jest już wszystko tzn. ościeżnica, zamki, klamki, szkła, uszczelki, otwory wentylacyjne (tuleje lub podcięcie) oraz ich regulacja już po zamontowaniu. Drzwi dowozimy we własnym zakresie i montujemy w domu/mieszkaniu klienta – klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z transportem oraz montażem.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią naszych realizacji. Gdyby przypadł Państwu do gustu wybrany projekt, podczas kontaktu prosimy o podanie nazwy/tytułu fotografii.

« 1 z 2 »
Wszystkie zdjęcia, grafiki i opisy prezentowane na stronie są własnością firmy "URBAŃSKI" - Piotr Urbański. Kopiowanie zabronione © 2024