Schody drewniane

      Oferujemy Państwu gruntowne wykonanie wraz z montażem schodów drewnianych na indywidualne zamówienie oraz pod wymiar: według naszych lub Państwa projektów. Nasza oferta rozpoczyna się już począwszy od wybrania przez Państwa projektu a następnie zebrania przez nas wszystkich niezbędnych wymiarów przez realizację, transport oraz montaż.

Schody drewniane od stolarza

Schody naszej produkcji są unikatowe, zgodne z wszelkimi normami bezpieczeństwa i co najważniejsze – zaprojektowane zgodnie z Państwa gustem oraz dopasowane do Państwa mieszkania lub domu. Jesteśmy tutaj bardzo elastyczni. Schody do domku letniskowego, holenderskiego, piwnicy, antresoli, ogrodu – żaden kłopot.

Oferujemy szeroką gamę produktów. Nasze schody nadają się do położenia zarówno na beton (wylewkę) jak i mogą to być np. schody kręcone (spiralne) lub schody wiszące (opuszczane) np. na strych. Dostosujemy się do wymagań naszych klientów. Nie jest dla nas problemem, aby do schodów dodać oświetlenie LED, co możecie Państwo zobaczyć w poniższej galerii zdjęć.

Drewniane schody dywanowe

Wykonujemy również bardzo popularne ostatnio drewniane schody dywanowe. W swej budowie i ułożeniu przypominają swobodnie opadający dywan dzięki czemu są niezwykle atrakcyjne). Zazwyczaj kładziemy je na beton ale nie jest problemem wykonanie również konstrukcji samonośnej, jednakże w tym wariancie należy liczyć się z wyższym kosztem.

Schody dywanowe na beton są idealne dla osób, które cenią sobie ich atrakcyjny wygląd jednakże nie chcą inwestować w skomplikowane konstrukcje, jednocześnie schody te nie będą znajdowały się w centralnym punkcie domu lub mieszkania (np. salonie). W przypadku ich umieszczenia np. w salonie wówczas warto rozważyć wariant samonośny, który zagwarantuje ich wizualną swobodę oraz lekkość.

Schody te w połączeniu z atrakcyjnymi, gustownymi, indywidualnie wykonanymi balustradami zdecydowanie uatrakcyjnią wnętrze oraz dodadzą uroku w naszym domu lub mieszkaniu.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszych realizacji schodów drewnianych, które mogą być również wykorzystane jako wzory, projekty i inspiracje. Jeżeli spodobała się Państwu wybrana realizacja i chcielibyście mieć takie same lub podobne schody w swoim domu, podczas kontaktu prosimy o podanie nazwy fotografii (lub kilka nazw) z poniższej galerii.

« 3 z 3 »
Wszystkie zdjęcia, grafiki i opisy prezentowane na stronie są własnością firmy "URBAŃSKI" - Piotr Urbański. Kopiowanie zabronione © 2024