Meble drewniane

      Każdy chciałby mieć w swoim domu luksusowe, wysokiej jakości meble drewniane, wykonane z naturalnego drewna. Czy wracając z pracy nie chciałbyś poczuć relaksujący zapach drewna? Jeżeli odpowiedziałeś/aś twierdząco i poszukujesz producenta wysokiej jakości mebli drewnianych – zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Jesteśmy producentem mebli z drewna. Możemy wykonać praktycznie każde Państwa zamówienie pod określony wymiar. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • komody i szafy drewniane
  • łóżka i szafki nocne
  • biurka, regały
  • szafki, półki i witryny
  • ławy, stoły i krzesła itd.

Nie ograniczamy się jednak tylko do wolnostojących mebli. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe meble kuchenne pod zabudowę (na wymiar), nowoczesne i drewniane meble do salonu, sypialni, przedpokoju, pokoju dziecięcego a także drewniane meble łazienkowe na wymiar. Posiadasz wnękę, którą chciałabyś/łbyś zabudować i zrobić tam np. szafę? Żaden problem! Zgłoś się do nas. Skosy, wystające elementy, wgłębienia czy nieforemne wnęki nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Meble wykonujemy na Państwa indywidualne zamówienie oraz dostarczamy pod wskazany adres. Zajmujemy się także ich montażem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią realizacji. Gdyby spodobał się Państwu któryś projekt z poniższej galerii, podczas kontaktu prosimy o podanie tytułu fotografii.

Wszystkie zdjęcia, grafiki i opisy prezentowane na stronie są własnością firmy "URBAŃSKI" - Piotr Urbański. Kopiowanie zabronione © 2024