Tradycyjne drzwi wewnętrzne

      Jeśli poszukują Państwo tradycyjnych drzwi wewnętrznych do swojego domu lub mieszkania, wykonanych z najwyższej jakości, naturalnego drewna – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Drzwi płycinowe wykończone są listwami ozdobnymi. Konstrukcja skrzydła wykonana jest z drewna iglastego, wielowarstwowo klejonego. Oklejone są obłogiem o grubości 2.5 mm z drewna: dębowego, jesionowego lub sosnowego. Płyciny drzwi wykonane są z wodoodpornej płyty MDF, fornirowane okleiną naturalną. Całość wykończona jest lakierem w kolorze naturalnym lub barwiona na dowolny kolor podkreślający charakter drewna. Drzwi płycinowe mogą być wykonane z frezowanymi krawędziami wokół płycin. Dodatkowe elementy drzwi to: szyby, klamki, tuleje wentylacyjne oraz osłonki zawiasów.

Tradycyjne drzwi wewnętrzne wykonujemy na wymiar, zarówno według projektu klienta jak i naszych gotowych realizacji, na których możecie się Państwo wzorować. Ceny są negocjowane i ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju i projektu drzwi oraz liczby sztuk. Drzwi dowozimy we własnym zakresie i montujemy w domu/mieszkaniu klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią naszych realizacji. Gdyby przypadł Państwu do gustu wybrany projekt, podczas kontaktu prosimy o podanie nazwy/tytułu fotografii.

Wszystkie zdjęcia, grafiki i opisy prezentowane na stronie są własnością firmy "URBAŃSKI" - Piotr Urbański. Kopiowanie zabronione © 2024